Cher
Bien mais trop cher.
- Anatomisch ontwerp
- Lichtgewicht
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bien mais trop cher.
Leichter Schutz unterm Fahrradhelm
Its just fits well in my head and very lightweight.
Lo consiglio a tutti i ciclisti
Protection efficace du crane, leger , respirant.
Produkt zdecydowanie nie spełnia swojej funkcji. Podczas kilkugodzinnych jazd w temperaturach powyżej 25 stopni, po około 1 godzinie zaczyna mnie boleć głowa (wcześniej nic takiego się nie zdarzało), wystarczy, że zdejmę czapkę i po niedługim czasie wszystko wraca do normy, jak jadę bez czapki ból się nie pojawia. Jeszcze tak się nie zawiodłem na
Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinie. Przepraszamy, że nasza czapka nie spełniła Pana oczekiwań i spowodowała ból głowy podczas jazdy w ciepłych temperaturach. Pana opinia jest dla nas ważna, pomaga nam poprawiać produkty. Zachęcamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli lepiej zrozumieć sytuację i…
avrei preso di un altro colore, ma è disponibile solo in bianco
Freeza da Natale a Santo Stefano... quando fa caldo non c'è trippa per gatti, fa caldo, punto! Se poi ci sia chiede se sia utile avere o meno un sottocasco, la risposta è si
Impeccable je ne suis pas déçu de mon achat
💪