Fajne okulary w dobrej cenie. ...
Fajne okulary w dobrej cenie. Poprzednie podobne musiałem wyrzucić bo przez kilka lat mocno obrysowałem szkła. Polecam
- Polariserend
- Zonbescherming
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Fajne okulary w dobrej cenie. Poprzednie podobne musiałem wyrzucić bo przez kilka lat mocno obrysowałem szkła. Polecam
Très bien
Elles sont déjà rayé en une semaine d'utilisation.
recomand
très confortable et verres polarisant.
Szuper!
Chrání zrak jak mají, k úschově slouží velké polstrované měkké pouzdro. Nepoškrábané, polarizace funguje na 1.
Polarizace výborná, bezva na řízení
Léger, excellente protection
Świetne okulary, polaryzacja działa, trzymają się bardzo dobrze, sprawiają wrażenie wytrzymałych.