Mam zielone - kolor jest ładny...
Mam zielone - kolor jest ładny. Po praniu nie zmieniły właściwości. Nieźle wyglądają na sylwetce i mają fajną, funkcjonalną kieszonkę. Przy większym telefonie może być jednak nieco za ciasna. Używam na siłowni i do biegania - niestety na siłce pojawiają się plamy od potu (materiał nie odprowadza wystarczająco wilgoci na zewnątrz), a w trakcie
- Rekbaar
- Vochtregulatie
- Niet-doorschijnend
- Prijs-kwaliteitverhouding

