Wygodna kurtka chłopięca
Bardzo wygodna kurtka. Sprawdza się w pochmurne i deszczowe dni. Dziś przy 8 stopniach jako trzecia warstwa świetnie dała radę. Syn nie zmarzł na rowerze i czuł się komfortowo. Wygodne kieszenie. Łatwa w czyszczeniu. Rozmiar trafiony. Na chłopca 169cm pasuje idealnie i jest trochę zapasu.
- Waterdichtheid
- Ademend vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Ventilatie
- Look / Design

