una chaqueta super cómoda para...
una chaqueta super cómoda para usar en tiempo de verano liviana y fácil de lavar el color es bueno y la tela super buena calidad
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
una chaqueta super cómoda para usar en tiempo de verano liviana y fácil de lavar el color es bueno y la tela super buena calidad
Bella esteticamente e molto funzionale
polecam
Super
chroni przed wiatrem i lekkim deszczykiem
Jolis coloris pour cette veste garçon imperméable qui a un excellent rapport qualité/prix ! Taille juste bien .
Kolejna kurtka z tego modelu.
Bunda je ľahká, skladná. Hneď v prvý deň nosenia sme riadne zmokli a bunda vydržala. Nepresiakla. Dobre sedí. Praktické je predľženie na rukách, ktoré sa dá preklopiť.
Bunda je ľahká, skladná. Hneď v prvý deň nosenia sme riadne zmokli a bunda vydržala. Nepresiakla. Dobre sedí. Praktické je predľženie na rukách, ktoré sa dá preklopiť.
mükemmel