Muy bien
Muy bien
- Droogtijd
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Muy bien
Parfait !
funguje dle očekávání
Vyzerá že budú fungovať dobre
Ottimo rapporto qualità-prezzo. Occupa poco spazio. Presa USB utilizzabile anche in auto.
Странен продукт. От една страна се захранва с USB, което го прави мобилен. От друга, няма затоплящ елемент. Което автоматично го прави за ползване само вкъщи. Единия вентилатор беше обърнат наобратно и се наложи да го поправя. За радост пластмасата не беше залепена и лесно го завъртях. Не бих го препоръчал за изсушаване на мокра екипировка.
Va de lujo ,no hace falta que sea aire caliente ,lo importante es el flujo de aire constante, un 10
Utilisé pour des chaussures de randonnée.
usb 2.0 nie powinno już istnieć
suszy zimnym powietrzem
Peu efficace. Nécessite beaucoup de temps. Souffle froid.