Îmi place mult modelul pe alb,...
Îmi place mult modelul pe alb, arată bine și e confortabil.
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Îmi place mult modelul pe alb, arată bine și e confortabil.
Très bon casque, bon rapport qualité/prix
Muy buen producto. Utilizado un par de veces durante esta temporada y todo perfecto. Relacion calidad precio
Très beau casque et confortable.
.
comodo, leggere e molto traspirante Leggera difficoltà nell'inserire la cuffia interna sugli appositi punti in velcro
Mai abituata al casco sulla mia tavola da snowboard eppure da scettica e mi ci sono trovata benissimo :D
Génial
Design sympa avec le motif tacheté, agréable à porter, tient chaud aux oreilles
Buen ajuste, aunque algo pesado