Carino e caldo
Piacevole l'interno in pile
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Piacevole l'interno in pile
Piękna i niezwykle ciepła
Caldo confortevole bello
Je recommande bien chaud et tt doux .
Me encanta este gorro. El diseño, el color, cómo sienta de bien, lo calentito y cómodo que es...Compré uno que usé mucho pero a los 3 años lo perdí y en menos de una semana me compré otro igual para reemplazarlo. Es mi gorro favorito.
Joli et chaud ce bonnet. Adapté aux activités d’hiver
Foarte confortabilă
Ładna i ciepła czapka. Po praniu w pralce wygląda jak nowa. Rozmiar wypada mniejszy niż zazwyczaj - normalnie kupuję czapki XS/S, a tutaj trzeba było wziąć M. Czapka jest dopasowana do głowy i jest dość krótka. Nie da się jej naciągnąć na całe czoło, ale takiej właśnie szukałam.
Confortável e quente, ótimo para lidar com o vento do inverno.
Produit de belle facture, chaud et agréable