Świetna flaszka do każdej kieszonki
To flaszka przeznaczona do pasa biegowego, ale na codzień wrzucam ją do każdej małej kieszonki jako awaryjny łyk wody. Mieści się własciwie wszędzie. Do użycia przede wszystkim z wodą, chociaż na upartego po innych napojach też by się dało ją umyć. Ustnik wygodnie się blokuje w razie potrzeby, flaszka pasuje do ręki i jest do obsługi jedną ręką,
- Vermogen
- Makkelijk te openen en sluiten
- Beperkt smaak en geur
- Prijs-kwaliteitverhouding
