Spodnie genialne! Uwielbiam. W...
Spodnie genialne! Uwielbiam. Wygodne, przyjemne w dotyku, przewiewne, szybko schną. Marzenie.
- Bewegingsvrijheid
- Waterafstotend
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Spodnie genialne! Uwielbiam. Wygodne, przyjemne w dotyku, przewiewne, szybko schną. Marzenie.
Super!
Very comfortable and stylish trousers. Super stretchy and fit well. Practical, with numerous pockets. Highly recommend.
Parfait, livraison et produit ...
Bardzo wygodne
Super confortable
Tweede broek die ik koop. Iets kleiner omdat ik ben afgevallen. Zit fijn door rekbare stof die droog blijft. Zie vorige review. De stof op het zitvlak helpt tegen schuren. Zeer tevreden mee.
comodi, leggeri, sono molto contenta che ne acquisto un altro paio di un altro colore
Utilisé pour randonner à pied par temps froid. Confortable, on peut bien bouger dedans. Couleurs neutres qui vont avec tout. Attention ce pantalon taille petit! (Obligée de prendre une taille au dessus)
Rewelacyjne, noszę je od dwóch lat. Kieszenie się sprawdzają, po deszczu szybko schną, więc wraca się na sucho. Żadnych przetarć i pęknięć. Niezwykle wygodne.