bardzo wygodne i przewiewne, m...
bardzo wygodne i przewiewne, mimo to dobrze trzymają ciepło
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
bardzo wygodne i przewiewne, mimo to dobrze trzymają ciepło
Доволна съм от покупката. Нося панталоните много често. За цената са си супер.
Son muy cómodos y sientan de maravilla.
Super parfait et super léger pour l'été..
Wygodne spodnie na lato dla kobiety
Polecam, bardzo wygodne, wystarczające na deszcz
ok
Severek kullanıyorum herkes nereden aldığımı soruyor fit de gösteriyor.
NAJ BOLJE KOJE SAM KUPILA KOD VAS. UGODNE, UDOBNE, BRZO SE SUSE, ZA SVAKU POHVALU
Pantalon top très confortable et résistant
Taille petit donc prendre une taille plus grande que celle habituelle