szuper anyag, méret megfelelő
szuper anyag, méret megfelelő
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
szuper anyag, méret megfelelő
Zit prima
Fatalna jakość. Po 2 praniu szwy pod pachami zaczęły się pruć. Materiał rozciągnął się i wygląda jak worek. Kolor (zielony) wyblakł i wygląda jakby miała kilka lat. Prane w 30 st. NIE POLECAM.
Souple et confortable.
穿起來很透氣
Perfecto
léger et agréable a porté. jô’e qualité du tissu
léger et agréable a porté. jô’e qualité du tissu
horribles , son de cartón ,material malisimo ,para nada comodas
Bir beden büyük almanızı öneririm