Util, ușor, calduros
Am luat mănușile pentru a le folosi in turele montane când este puțin rece dar nu ai nevoie de ceva gros, doar o protecție minima care să îți păstreze mâinile protejate. Ușoare, are palmele cu grup, foarte faine pentru betele de trekking.
- Warmte
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

