Top
Chaud, agréable à porter et séchage rapide.
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Warmte
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Chaud, agréable à porter et séchage rapide.
Confortable
Kupiłam dla 13-letniego syna 165 cm wzrostu i szczupła budowa, rozmiar XS okazał się dużo za mały. Jest jak na 10-letnie dziecko.
Usadas em condições de temperaturas negativas (a rondar os -10º) usando ganga normal como calça e foram muito confortáveis.
Dobra cena, wygodne pod spodnie. Polecam.
tres confortable et tres efficace
Just Loved the product.it is warm , cozy and comfortable.
Ticks all boxes.
Chaud
El tejido es súper suave, elástico y muy cálido, mantiene el calor incluso en días de mucho frío sin sentirse pesado ni voluminoso.
Super qualité et chaud !