Acceptabil
Inainte de prima spalare s au ,,scamosat,,....
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Inainte de prima spalare s au ,,scamosat,,....
Usado en un viaje de turismo con temperaturas de entre -4 y -10 grados y con prolongadas estancias a la intemperie y solo unos vaqueros sobre el pantalón.
zdaje sobie sprawę że to nie jest pierwsza klasa, w tym po prostu miało mi być ciepło i spełniało to zadanie, słabo odprowadza wilgoć ale dopiero jak się przebierałem to to poczułem. Za taką cenę super produkt ale głównie służy do tego by nam ciepło było a nie żeby podejmować w nim jakiś ciężki wysiłek fizyczny.
Chaud et confortable
Très bonne qualité et niveau prix, c’est super
Yumuşak ve güzel
Good quality item
Ottimo prodotto...
Chaud
Confortable
Bon rapport qualité/prix