Najlepszy termos . Rano wlewas...
Najlepszy termos . Rano wlewasz gorący napój, w wieczorem jeszcze trzeba uważać, bo ciepłe.
- Isothermisch
- Gemakkelijk in gebruik
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Najlepszy termos . Rano wlewasz gorący napój, w wieczorem jeszcze trzeba uważać, bo ciepłe.
Botella muy resistente y cómoda para beber. Mantiene el agua fría durante muchas horas. El diseño es precioso, tengo varias y repito.
iyi
kullanişli
Utilizzata principalmente per bevande calde, mantiene il calore per molto tempo!
harika
Agréablement surpris par la conservation de la chaleur
napoj vydrzi dlho horuci, nevylieva sa
Le design de cette gourde est très joli. Le modèle de 0,5l est très pratique (tient dans mon sac de ville). L’ouverture rapide à une main estbtop
Uzun süre sıcak tutuyor . Çok memnunum.