słabo grzeje przy dużych mroza...
słabo grzeje przy dużych mrozach
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
słabo grzeje przy dużych mrozach
Todo muy correcto
Leve e quente muito confortável
Veramente di buon materiale.
Questa maglia tiene molto caldo
Fajna, ciepła bluza na narty
Léger et chaud, tout ce que je recherchais. Avec la fermeture en haut pour se découvrir, top qualité. Je recommande
Parfait pour course à pied, et tiens chaud
Très bien
Muy confortable.