Polecam, świetnie sprawdzają s...
Polecam, świetnie sprawdzają się do biegania, wygodne i lekkie
- Grip
- Demping
- Voetondersteuning
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Polecam, świetnie sprawdzają się do biegania, wygodne i lekkie
Vanno bene anche per il trekking, ottima suola
Satisfaite
Extrêmement confortables!
tres bon produit
Je les porte pour les randonnées que ce soit le modèle printemps ou automne très confortable, avec de bons crampons pour les rando
Bon rapport qualité/prix. Bonne accroche.
Adapté à 100℅ pour mon activité
Super buty do traila. Nie ślizgają się na błocie czy śniegu. Trochę uwierały miejscowo na początku, ocierają też przy dłuższym chodzeniu czy bieganiu, ale jestem z nich bardzo zadowolona, jak za tę cenę git.