Gadget inutile
Inutile car inefficace : même en serrant fort la montre dessus, cela tourne sur le cintre et ne reste pas en position !
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Stabiliteit
- Compatibiliteit
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Inutile car inefficace : même en serrant fort la montre dessus, cela tourne sur le cintre et ne reste pas en position !
Bonjour,
Merci d'avoir pris le temps de partager votre expérience avec le support de montre universel pour guidon.
Nous sommes désolés d'apprendre que le produit n'a pas répondu à vos attentes.
Ce problème de rotation peut survenir en fonction du…
todo ok
Hola Adolfo
Muchas gracias por tu valoración sobre el producto adquirido. Seguro que con ello, ayudamos a futuros interesados en su compra.
Un saludo del equipo de ciclismo DECATHLON España
Raúl, Monitor país ciclismo
Top
Très bon produit
Wygodny uchwyt pod zegarek
Uchwyt przystosowany do spięcia gumką, lub czymś podobnym - uzyskuje wtedy idealną stabilność. Można stosować bez gumki, po nałożeniu zegarka powinno się trzymać. U mnie sprawdził się bardzo dobrze z gumką na wyboistych i bardzo trudnych drogach.
okok
zawsze mam go gdzies pod ręką, jeżdżę z zegarkiem Garmin Fenix i czasem nie mieści on się pod kurtkę, albo potrzebuje odpalić mapę, wtedy zakładam go na kierownicę i wszystko mam na wyciągnięcie ręki i oka
Spełnia swoją funkcję, przydatny gadżet jeśli nie chcemy kupować licznika rowerowego a mamy zegarek typu garmin
lastiklerle desteklenebilirdi. ama fiyatına göre başarılı