Používáno denně, dobře sedí na...
Používáno denně, dobře sedí na nohou, zvládnout jdou i náročnější túry v terénu vhodné i pro celodenní chození po městě.
- Demping
- Grip
- Anatomisch ontwerp
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Používáno denně, dobře sedí na nohou, zvládnout jdou i náročnější túry v terénu vhodné i pro celodenní chození po městě.
sujetan muy bien el pie.
Los rebordes interiores de la sujeción delantera hacen dolorosas rozaduras. No las he podido usar.
Cumplen su cometido muy bien para un senderismo básico por un precio justo.
Perfeito para os meus pés pois tenho um problema de locomoção
Ogólnie są bardzo wygodne i można je używać do długotrwałego poruszania się w zróżnicowanym terenie i różnych warunkach pogodowych (słoneczny albo deszczowy dzień).
Ale temu wariatowi, który zaprojektował zamknięcie tak umiejscowione, że zapinanie uskutecznia się oboma rękami, to nie wiem co mam napisać...
Że klamry powinny być od
Au top pour les rando, les bivouac ou pour aller au bureau
Dobry zakup. Sandały są solidne, po regulacji - dobrze dopasowane. Świetną sprawą jest sprzączka odpinana na wierzchu - lepsze to, niż ciągłe odklejanie rzepa.
Muy comodas