polecam
jestem zadowolony, idealne na rower/bieganie :)
- Ademend vermogen
- Warmte
- Ventilatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
jestem zadowolony, idealne na rower/bieganie :)
çok rahat ve kullanışlı tam mevsim geçişlerinde kullanılacak bir ürün
polecam. wygoda i ciepło
Camiseta muy cómoda, pesa muy poco y transpirable, muy buena compra
T-shirt agréable à porter et assez chaud.
hűvös enyhén szeles időben is bevált
RAS
Hafif, kırışma derdi yok. Çabuk kuruyor. Alt katman olarak giyip üzerine softshell ile iyi oluyor.
Kupiłem ją na chłodniejsze dni i sprawdza się super. Po kilku praniach wciąż wygląda jak nowa. Krój jest dopasowany, ale nie krępuje ruchów, a wysoki kołnierzyk fajnie chroni szyję przed wiatrem, polecam!
esnek ve rahat sporda kullanıyorum fermuar uzunluğu iyi