Nie wyobrażam sobie biegania w...
Nie wyobrażam sobie biegania w zimie bez tej kurtki
- Warmte
- Ademend vermogen
- Ventilatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Nie wyobrażam sobie biegania w zimie bez tej kurtki
Ciepła, dobra oddychalnosc, polecam
Funkcionalno oblačilo z domišljenimi detajli. Integrirane rokavice so super dodatek. Material je dober.
rüzgar geçirmiyor, koşarken rahatlık sağlıyor. bir yıkamadan sonra rengi biraz soldu,biraz da çekti. fiyat performans ürünü
好穿 功能多 舒适
Une veste pleine d'option.
Très bien conçue.
Jó minőségű anyagokból készült, jól szellőző és nagy méretben is kapható (130kg).
滿意