Szinte tökéletes
Szkeptikus voltam, de hittem a leírásnak, hogy mínuszokban is jó lesz! És igen, valóban melegen tart, mégsem fő meg benne az ember. Nulla fok alatt is melegen tart futás közben úgy, hogy elég egy aláöltöző! Még egy rövidújjas is elég nekem alá. A beépített kesztyű jó és praktikus! A kapucnit nem próbáltam, nekem nem opció.
Ami nem
- Warmte
- Ademend vermogen
- Ventilatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

