good
good
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
good
很实用很nb
Respirante et légère elle isole bien du vent , du froid et de la pluie. Les moufles intégrées sont un vrai plus en cette période hivernale.
Bardzo wygodna i ciepła
Une veste pratique qui tient suffisamment chaud. J'aurai apprécié une poche supplémentaire
Ta kurtka to jest taki sztos, że łobaben. Rękawiczki bardzo fajnie rozwiązane, znów poczujesz się jak 5 latek, któremu mama przyczepiła rękawiczki na sznurku. Kieszonka piersiowa - dosyć mała, raczej na klucz albo samarkę, dla nnie ideolo. Kieszeń boczno-tylna nawet spora. Pacho-wywietrznik robi robotę. Kaptur git. Warta swojej ceny.
En días fríos y peligro de caer alguna gota perfecto
Très confortable
영상 날씨에는 안에 적당한 긴팔 하나입고 이거 입으면 다커버 되는거 같아요 주머니대신 벤틸레이션 지퍼로 통풍도 되서 넘 좋습니다. 장갑도 이걸로 영상에서는 문제없어요
디자인 가격 품질면에서 너무 좋아요
보온이 너무 잘되서 처음 입고 뛰었는데 땀이엄청나더군요
하단부에 있는 포켓에 휴대본도 넣을수 있어서 활용성이 뛰어납니다