Nagyon kényelmes,meleg.
Nagyon kényelmes,meleg.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Nagyon kényelmes,meleg.
Pratique avec ses poches, il a un joli tombé, tient relativement chaud (mis par des températures négatives), et tient toutes ses promesses. J’en achèterais certainement un deuxième
Bien chaud et confortable.
显腿长,穿着修身不臃肿,很满意
Satisfaite du pantalon, très bon rapport qualité prix
Dobrze dopasowane, niekrępujące ruchów i jednocześnie ciepłe. Idealne na szlak w zimny, mroźny i wietrzny dzień. Jestem zmarzluchem i było mi w nich komfortowo, pomimo dość srogich warunków (mróz i miejscami b. silny wiatr).
Chaud et confortable
Ciepłe wygodne spodnie, sprawdziły się przy wietrznych zimowych wędrówkach w górach. W przypadku głębokiego śniegu potrzebne byłyby stuptuty, ponieważ spodnie nie posiadają ściągacza na nogawce jedynie zaczep do sznurówek.