Buen producto
Comodo , bonito y resistente
- Grip
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Comodo , bonito y resistente
Bon produit rapport qualité prix
Geniales! Son impermeables.
Wyglądają porządni dobrze się wkladaja dzięki suwakowi Trzeba brać 3 nr większe.Wziąlem 44 normalne buty noszę 41.
Il a l'air bien mais ça taille petit, je dois l'échanger pour une taille de plus que celle que j'utilise d'habitude.
Excellent rapport qualité prix, enchantée de cet article
Bocancii creează disconfort în zona tendonului și a gleznei, provocând răni chiar și pe drumuri normale sau asfalt. Nu sunt potriviți pentru purtare îndelungată și nici pentru drumeții, deși sunt prezentați ca încălțăminte de munte. Returul mi-a fost refuzat pe motiv că argumentele nu au fost considerate plauzibile. O experiență dezamăgitoare atât
Super comoditate
Bun