Ideální na zimu
Šla jsem si je koupit se záměrem na chození procházky se psem v deštivém a zimním období a jsem s nimi naprosto spokojená. Ocenila bych hezčí vzhled, například celé černé, ale funkce perfektní a příjemně hřejí.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

