Doskonała!
Przy -12 stopniach i wietrze oraz licznych glebach czułem się bardzo komfortowo. Poza tym świetnie nadaje się do chodzenia, korzystałem z niej cały sezon do wiosny, na sam t-shirt jest ciepło przy zerze.
- Waterdichtheid
- Warmte
- Ademend vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

