Buty świetnie trzymają ciepło,...
Buty świetnie trzymają ciepło, nie przemakają. Dziecko zadowolone z zakupu.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Buty świetnie trzymają ciepło, nie przemakają. Dziecko zadowolone z zakupu.
Produs foarte calitativ. Servicii excelente. Bravo echipei Decathlon!
Ползвах ги и за в града в сняг и в планината за еднодневни преходи. Доволна съм. Запазват краката сухи и топли. Сравнително стабилни са.
Parfaites ! je reprend ce modèle a chaque changement de taille !
Ce modèle offre une excellente isolation thermique, un design élégant et une couleur très attrayante.
Bien chaude. Adapté à un gros molet pour petit pied
Très bonne qualité chaleur au top et bien étanche
genialne
Świetnie się sprawdzają w mroźną śnieżną zimę. Nie przemakają, są cieplutkie i ładnie się prezentują.
Kışın harika rahat sıcak ve konforlu şekilde kızım kullandı Temizliği de çok kolay çok tavsiyedir