Comfortable and Cozy
Great for walking in cold and wet weather. Have not had to worry about wet socks.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Great for walking in cold and wet weather. Have not had to worry about wet socks.
πολύ καλά
bugün geldi fazla kullanmadım orta soğuk kuru havada muhteşem ısıtıyor tek sorunu tabaninbiraz sert geliyor uzun süre ayakta kalan kişiler için ortapedik tabanla giymelerini tavsiye ederim
Strapabíró bakancs.
Elégedett vagyok!
Tutto ok
Un po’ di rigidità all’inizio
Pro mě tak nějak hodně úzké jako skoro všechny boty speciálně z Decathlonu, ovšem ne přes prsty, ale až za prsty a ve středu nohy. A v případě této boty byla ještě jedna křivě ušitá. Vrácení ovšem proběhlo bez problémů a bleskově.
好穿走久腳底也舒服
Très bonnes chaussures, confortables