Ghete de iarna
Le-am cumparat pentru sezonul viitor. Arata bine si sper ca voi fi multumit de ele
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Le-am cumparat pentru sezonul viitor. Arata bine si sper ca voi fi multumit de ele
垃圾,穿了两个月就底子磨通了,找售后说的自然磨损不能退换货,说这是徒步鞋只能偶尔穿一下,两年质保就是笑话,能穿两个月就磨通底子的鞋子质量堪忧
Non c’è purtroppo possibilità di lavaggio
Am primit complimente pentru cat de frumoase sunt. Imi era teama sa nu se strice repede, fiind atat de ieftine, dar le-am folosit intens o iarna intreaga si arata, in continuare, foarte bine.
大小真合适,穿着舒服。
Polecam. Dobra jakość za rozsądną cenę.
迪卡侬,值得信赖