są ok
są ok
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
są ok
są ok
保暖+防水很好,有在用心設計+測試的產品
Spokojenost
super, wodoodporne, niestety na śniegu są dość śliskie momentami, szczególnie jak bieżnik jest cały poklejony sniegiem
Posiadałem poprzedni model przez około 4 lata. Byłem z niego zadowolony. W tym sezonie kupiłem ulepszony model i czuje że będzie jeszcze lepiej
潮濕地面非常容易打滑
Brilliant snow boots so comfy and warm.
bon rapport qualité prix
Foarte confortabile