Chaud imperméable et bon grip ...
Chaud imperméable et bon grip sur la neige
- Waterdichtheid
- Grip
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Chaud imperméable et bon grip sur la neige
Conform descrierii căldurosi și comozi
“Le scarpe erano comode e calde. Sull’impermeabilità non posso esprimere un giudizio perché durante il mio viaggio negli Stati Uniti non ha mai piovuto.”
Przechodziłem w nich całą zimę, nie ma na nich nawet śladu i nie mam nic im do zarzucenia. Buty są bardzo wygodne i lekkie, świetnie amortyzują chodzenie, bieganie i skoki. Wykonane są z naprawdę bardzo dobrych materiałów. Nigdy ich nie przemoczyłem i ani razu nie zmarzły mi nogi, mimo temperatury -27*C. Miałem wcześniej inny model, używałem ich 5
Boldog vagyok mikor felveszem.
wygodne , dobrze wykonane polecam
Mesmo o que queria e esperava encontrar.
Bardzo polecam te buty! przechodziłem w nich całą mroźna i śnieżna zimę
chaussures très confortables
Après 1 semaine aux pieds, et comme unique paire de chaussure, c’est une bonne paire de montage qui agrippe bien sûr la neige. Tient bien chaud et ne frotte pas la cheville Utilisée à avec des paires de chaussette épaisse (chaussette de ski)