Polecam!
Buty zaakceptowane przez wymagającego nastolatka. W porórnaniu z innymi modelami są miękkie i miłe w środku, co zostało docenione. Przetestowane w górach w lutym, w warunkach zimowych (śniedu czasem po kolana) - stopa sucha, więc ogromny plus. Nie obtarły, spełniły swoją rolę - jesteśmy bardzo zadowoleni!!!
- Waterdichtheid
- Grip
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
