quechua
świetne
- Waterdichtheid
- Grip
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
świetne
Na zimní treky, ale i do města jsem po prochození původních Decathlon bot zakoupil tyto. Materiál i zpracování jsou kvalitní. Podrážka s dobrým profilem, jen pozor na dlaždice ve městě - tady se boty ve vlhku smekají. Hřejivost je dostatečná. Jediné, co mě mrzí je stejně jako u všech bot Decathlon neúměrně široká špička boty. Decathlon nemá wide
舒服
Spoko buty za ta cene. Sezon moze 2 wytrzymają
Bardzo wygodne i ciepłe buty. Dobrze wykonane. Sprawdzone w temp -7. W deszczu również sie sprawdziły. Numeracja zgodna. Polecam
Warm und bequem
给力
Souple, légère, confortable, chaude, ... je ne regrette pas mon achat. Dommage même qu’elles sont un peu trop chaude sinon je les porterais plus souvent en interrieur.
Buty świetne, mąż bardzo zadowolony.