zaskakująco dobre
Gdy kupowałem te buty za cenę rekawiczek to nie spodziewałem się czegoś aż tak dobrego. Buty okazały się ciepłe, suche, oddychające, nieprzemakalne. Wszystko zgodnie z reklamą. Przedreptaliśmy już kilkadziesiąt kilometrów, nieraz w śniegu, parę razy w wodzie i po lodzie. Są zaskakująco dobre, a ja jestem nimi zachwycony.
- Waterdichtheid
- Grip
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
