Чудесно
Якето топли, харесва ми, единственият минус е, че много се цапа, но е неизбежно с този цвят. Заслужава си въпреки това.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Beperkt het binnendringen van sneeuw
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Якето топли, харесва ми, единственият минус е, че много се цапа, но е неизбежно с този цвят. Заслужава си въпреки това.
Coupe confortable. Aussi adapté à la vie de tous les jours.
Muy mala se abre la cremallera sola y se desengancharse de abajo
Skvělá bunda, vhodná i do velkých mrazů
Bunda krásná, teplá, příjemný materiál.
I bought this jacket for my daughter, who is going skiing. It is warm and comfortable.
Me encanta, es muy abriga, la recomendaría cien por cien. Ideal para la nieve y días de mucho frío. Relación calidad precio excelente.
Super confortable et chaud. Je l’ai acheter pour aller à la montagne j’ai skié avec j’étais bien au chaud!
Ottimo acquisto
Non solo bella,ma Super pratica ed all' altezza di ogni situazione climatica.