Krasne a hřejivé
Tyhle leginy se opravdu povedly! Vypadají skvěle a tak zlehka opravdu hřejí, zatím používané kolem 5 stupňů, ale vypadá to, ze zvladnou i tu nulu. Clovek se s nimi celkem tesi na zimní výběhy
- Warmte
- Ademend vermogen
- Rekbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

