Ponožky na motorku.
Ponožky jsem si koupila do bot na motorku a fungují skvělé. Není v nich ani vedro ani zima a odvádí pot. Jsem s nima moc spokojena.
- Warmte
- Comfort
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ponožky jsem si koupila do bot na motorku a fungují skvělé. Není v nich ani vedro ani zima a odvádí pot. Jsem s nima moc spokojena.
Modèle simple et efficace.
Ciepłe, noga się nie poci
calientes y cómodos
Calientes y cómodos
Ne protège pas du tout du froid
Très bonne chaussettes chaudes et évitent les ampoules
Très bien pour la randonnée
J'aime acheter des choses durables et en Décathlon puisque je le connais, ça me donne de bons produits.
Super