Ciepłe i wygodne.
Rękawiczki naprawdę ciepłe, nie przemakają. Wygodnie trzyma się w nich kijki narciarskie. Kolorowych ładny. Wygodnie się je ściąga i zakłada. Wydaje się że całkiem długo posłużą.
- Warmte
- Waterdicht
- Slijtvastheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

