POLECAM
Jak najbardziej polecam, to już kolejne buty tylko rozmiar co raz większy nigdy się nie zawiodlam
- Waterdichtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Warmte
- Grip
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Jak najbardziej polecam, to już kolejne buty tylko rozmiar co raz większy nigdy się nie zawiodlam
Te buty to Game changer dla psiarza. Już nie straszne mi błoto czy śnieg. Chodzę w nich z psem wszędzie. Są wygodne, ciepłe i wodoodporne. Mogę je umyć pod prysznicem i nic. Nawet nie są aż tak brzydkie. Polecam serdecznie
super cieple, dzieci uwielbjaja na śnieg
un produs calitate pret bun
Ayağı rahatsız etmiyor. Fiyatını uygun, çok memnun kaldım ..
Parfait pour la luge et faire de pirouette dans la neige
j'ai pris une pointure de plus lors des premiers jours, la chaussure droite me faisait mal au mollet
Parfait model femme mais est tout a fait adaptable en mixte je les ai acheté a mon fils, il en est très content
Nieprzemakalne, ciepłe, ładne, cenowo ok, chodzę w nich na spacery z psem w różnych warunkach i w rozmaitym terenie i nie zawiodly
Dobra cena, ciepłe i szczelne, jeden but leży idealnie ale drugi niestety trochę obciera