脚后跟有点磨,保暖防水都挺好
脚后跟有点磨,保暖防水都挺好
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
脚后跟有点磨,保暖防水都挺好
Super confortable et chaude Je recommande vraiment
N est pas conçu pour marcher plus d 1 heure ai eu mal au pied
Bonne paire de Botte
acquistato per un bimbo di 11 anni per camminare su neve bassa e bob è risultato un buon prodotto, nessun problema di freddo o di piedi bagnati
botlarım botlarım botlarimmmm herşeyi güzel aciklama yapmama bile gerek yok 🤗🤗
bonne chaussure pour la neige, avec une utilité à 3/4 fois par an je suis tranquille quelques années, prendre une pointure au dessus de la pointure habituelle.
RAS
Model foarte stramt/ are cusaturi care apasa pe degete (pana la rana)/ o cusatura pe interior in varful cizmei??? Partea interioara din spate facuta dintr-un carton tare(f incomoda si provoaca rani si, mai mult ca sigur la mai multe purtari se va indoi. Nu mai astept, le-am aruncat deja dupa un weekend de purtat) Foarte greu de incaltat Aderenta
Bună ziua,
Vă mulțumim pentru opinia transmisă referitoare la acest produs. Opinia dumneavoastră ne ajută să îmbunătățim în mod constant calitatea produselor pe care le comercializăm.
Ne pare rău că produsul acesta nu a corespuns așteptărilor dumneavoastră…