👍
Дуже зручні. Брала трішки більші, що б ногам було вільно на довгих дистанціях. В невеликий мороз в тонких шкарпетках взагалі не відчувається холод.
- Waterdichtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Warmte
- Grip
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Дуже зручні. Брала трішки більші, що б ногам було вільно на довгих дистанціях. В невеликий мороз в тонких шкарпетках взагалі не відчувається холод.
tanie, ciepłe, wygodne
Buon rapporto qualità prezzo
Quick dry , warm and light weight to wear in snow and rainy days
Hi,
Thank you for the 5* product review! We’re thrilled to hear that you’re happy with your purchase.
We appreciate the time you have taken to review this product and that you have shared your good experience to help others make a purchase.
We hope to see you back…
Nagyon jó meleg, sokkal melegebb mint egy átlagos csizma vagy bakancs. Próbáljátok fel, mert nagyobbat vettem, mint amekkora elvileg a lábam mérete - de így nagyon jó.
Kedves Éva!
Köszönjük a pozitív visszajelzést és örülünk, hogy sikerült kiválasztani a megfelelő terméket a magad számára.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében üdvözölhetünk.
Sportos üdvözlettel:
Bulejsza…
Super
Ușoare , îmblănite și călduroase . Mulțumită de ele !