Najlepsze buty na śnieg jakie ...
Najlepsze buty na śnieg jakie kiedykolwiek miałam! Bardzo ciepłe, niezwykle wygodne i w pełni wodoodporne. Godzinny spacer w śniegu do kolan przy minus 15 C nie jest dla nich problemem, trzymają ciepło i nie przemakają. Poza tym bardzo ładnie leżą na nodze. Wzięłam o rozmiar większy niż noszę. Polecam.
- Waterdichtheid
- Warmte
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding

