Polecam
Buty świetnie sprawdziły się w górskich warunkach - są bardzo ciepłe i w pełni wodoodporne, nawet przy śniegu. Są bardzo wygodne - chodziło się komfortowo przez cały dzień, bez otarć.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Buty świetnie sprawdziły się w górskich warunkach - są bardzo ciepłe i w pełni wodoodporne, nawet przy śniegu. Są bardzo wygodne - chodziło się komfortowo przez cały dzień, bez otarć.
Scarpe comode, utilizzate solo per trekking leggero...Consigliate!
su geçirmiyor gayet rahat memnun kaldik
Bonito diseño y comodas
Bonito diseño. Practicas y comodas.
4,5 Sie waren gut und schick. Halten lange
Sehr bequem und genug Zehenfreiheit
Très bien
Très bien