Very good
Very good
- Modulariteit
- Warmte
- Waterdichtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Very good
Buena calidad, abriga mucho
Muy contento con ella! Es impermeable, tiene cremalleras en las axilas para ventilar. No abulta mucho, se le puede quitar el forro polar interno. Yo estoy encantado.
Kaliteli bir ürün
Ürün kaliteli su soğuk geçirmiyor
Eşim için aldım , çok memnun . Kesinlikle su geçirmiyor. 3 lü olması ayrıca güzel.
Cel mai bun raport calitate/ preț de pe piață, că majoritatea produselor Decathlon. Materiale premium, pare destul de rezistenta in timp, e călduroasă, are tot ce trebuie pt drumeții de iarna la temperaturi scăzute, si nu numai.
este ok ca si geaca de iarna dar buzunarele nu sunt căptușite asa ca se simte frigul
服务很好