Uvítal bych reflexní prvky.
Uvítal bych reflexní prvky.
- Look / Design
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Modulariteit
- Warmte
- Waterdichtheid
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Uvítal bych reflexní prvky.
Slušivá a funkční.Splňuje veškeré naše požadavky.Velká spokojenost!
J'ai remarqué d'abord l'allure, c'est ce qui m'a accroché en premier et ensuite j'ai découvert les promesses de chaleur et de modularité. Je ne suis pas déçu.
DOĞA YÜRÜYÜŞ GRUBUNA YENİ KATILDIM HAVA YAĞMURLU OLUNCA HIZLICA GİDİP ALDIM VE ÇOK BAŞARILI İÇ KATMANI İLE HENÜZ DENEMEDİM . AMA KENDİNİ SEVDİRDİ.
Veste très agréable
Kurtka jakiej szukał mój syn. Wielosezonowa na wiosnę i jesień. Dodatkowa ciepła podpinka na zimę. Wygodna. Ważne, że z wodoodporna.
Seems good. I think it is waterproof at the moment.
Top, sia con vento che con acqua riesci a coprirti e a non soffrire il freddo e il bagnato. Consiglio a tutti quelli che devono stare all'aperto per molto tempo.
Odlična jakna
10 numara