Super, odvojiva i praktična.
Super, odvojiva i praktična.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Super, odvojiva i praktična.
Na razie oceniam bdb. Ciepła. Nie ogranicza mocno ruchów. Z minusów to ostatnio robią coś dziwnego z rzeczami. Ciężko coś dobrać. Jeżeli na długość i obwód w klatce jest dobry to rękawy potrafią być za długie. Tutaj było to samo. Musiałem zakupić rozmiar mniejszy.
Excellent one .it withstand the temperature at -5 % as well .Value for the money .
Giacca fantastica! Top in tutto: calore, tenuta acqua, confort!!!! Consigliatissima!!!
Estuve a -18 grados y con un polar y una térmica estuve perfecto. Además es muy polivalente para usar durante todo el año como chubasquero o plumas.
Este foarte buna, rezistenta atat la temperaturi scazute cat si la ploaie cu vant. Testata la 2 grade cu ploaie puternica si vant