Protejează de vânt și ploaie, încălzește bine
Mi-aș fi dorit că și versiunea de femei sa fi venit cu la fel de multe buzunare, și culori. De asta am luat-o pe aceasta... Mânecile sunt lungi pentru o femeie mica de statura, dar în rest e perfectă.
Tine foarte bine de cald
Momentan e iarno-toamna și face față cu brio, mă aștept să fac inclusiv primăvară și toamnă cu ea
- Modulariteit
- Warmte
- Waterdichtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
