Хорошая, тёплая и удобная, но ...
Хорошая, тёплая и удобная, но сильно впитывает запахи.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Хорошая, тёплая и удобная, но сильно впитывает запахи.
Finitions parfaites. Vraiment une très belle parka, bien chaude.
It’s better than those expensive famous brands
Rien à dire que ça tien la promesse de rester bien au chaud.
Otima compra. Serviu perfeitamente para o frio da Lapónia.
L'ho regalata a mio padre e si è super trovato bene! È calda e avvolgente!
Ürün çok sıcak tutuyor çok memnunuz
Très bien
Tient chaud et couvre bien le cou